Kalendarze na prezent pod choinkę

Drobne upominki pod choinkę to część tradycji związanej z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia. To bardzo rodzinne święta, szczególnie dzieci z wypiekami na twarzy czekają na ich rozpakowanie. To miły zwyczaj i warto go pielęgnować. Miewamy czasem kłopot z wyborem prezentu. Jednym z pomysłów, który może przypaść wielu z nas do gustu jest kalendarz ścienny lub kieszonkowy. Możemy znaleźć ładnie wydane kalendarze z ciekawymi sentencjami na każdy dzień roku lub przepisami kulinarnymi, które wykorzystamy przy codziennym sporządzaniu posiłków. Wybór jest duży .

Kalendarz ścienny na prezent dla babci

Pięknie wydany kalendarz z reprodukcjami obrazów znanych malarzy można zawiesić w kuchni lub pokoju. Znajdziemy wydania poświęcone tematyce religijnej, kalendarze z dziełami impresjonistów lub  publikacje poświęcone jednemu artyście. Nie tylko starsze osoby lubią w tradycyjnym ściennym kalendarzu zaznaczać ważne dla nich dni i wydarzenia. Ciekawym i pomysłowym prezentem może być kalendarz spersonalizowany, w którym wykorzystamy rodzinne zdjęcia. Kalendarz kulinarny z pewnością przyda się osobie, dla której gotowanie jest sztuką i przyjemnością. 

Kalendarz kieszonkowy dla dziewczyny i chłopaka

Większość z nas lubi ładne gadżety. Kupując prezent pod choinkę możemy pomyśleć o estetycznie wydanym kalendarzu kieszonkowym, do którego chętnie zaglądamy każdego dnia. Ciekawą propozycją są kalendarze, w których znajdziemy wiersze ulubionego poety. Jednym z bardziej popularnych autorów jest Jan Twardowski. W dzisiejszym zabieganym świecie każda chwila z poezją jest drogocenna. Znajdziemy na rynku bardzo ładne wydania kalendarzy z utworami Jana od biedronki.

Chłopcom mogą przypaść do gustu oprawione w ekoskórę terminarze, w których znajdzie się miejsce na notatki i długopis. Chociaż żyjemy w erze telefonów komórkowych, tradycyjne terminarze wciąż pomagają nam zaplanować codzienny dzień pracy. Notatki dotyczące listy zakupów, terminów spotkań, wizyt u lekarza. Jeśli nagle stracimy zasięg, możemy sięgnąć do notatek.